WUXI CHENENG ENVIRONMENTAL ENGINEERING & EQUIPMENT CO.,LTD

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny WUXI CHENENG ENVIRONMENTAL ENGINEERING & EQUIPMENT CO.,LTD profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: CHENENG
Coroczne wyprzedaże: 2million-5million
Rok założenia: 2011
pc Export: 90% - 100%
Wprowadzenie
WUXI CHENENG ENVIRONMENTAL ENGINEERING EQUIPMENT CO., LTD jest dostawcą urządzeń i rozwiązań dla wody pitnej, wody technologicznej oraz zastosowań w oczyszczalniach przemysłowych i komunalnych. Projektujemy, wytwarzamy i zbieramy produkty, sprzedajemy na miejskich oczyszczalniach ścieków i oczyszczalniach przemysłowych.


Firma Cheneng Environment dba również o zapewnienie najwyższej jakości produktów i obsługi klienta. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008.


Firma udoskonaliła swoją misję i wartości oraz ma ambitny proces planowania strategicznego, który zwiększa i zwiększa zyskowność. Środowisko Cheneng jest związane z podstawową działalnością "Leczenie Lepiej Lejów", która określa przyszłe ambicje biznesowe koncentrujące się wokół podstawowego rynku wodnego.

Podczas prowadzenia niezależnych badań i rozwoju, projektowania przyjaznych dla środowiska procesów i ochrony środowiska, firma utrzymuje długotrwałe partnerstwo w dziedzinie badań naukowych i rozwoju produktów z Instytutem Badań Inżynierii Środowiska Wschodniego Uniwersytetu Nauki i Technologii w Chinach Wchłania technologie postępów w kraju i za granicą i konsoliduje wiodącą pozycję praktyki technicznej. Produkty firmy zostały wywiezione do takich krajów, jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Rosja, Australia, Singapur, Republika Czeska, Kazachstan, Indie, Myanmar, Angola i Cabinda itd.

 

Firma edheres do usługi zasad jakości pierwszej i użytkownika Foremost i łączy ręce z masą nowych i starych klientów w przyjaznej współpracy dla wspólnego dobrobytu i podejmuje nieustające wysiłki w ochronie naszego zielonego świata

Doskonała jakość i miła obsługa zyskują wysoką renomę Cheneng na rynku krajowym i zagranicznym.

1. Doskonała jakość produktu;
2. Konkurencyjna bezpośrednia cena fabryczna;
3. w czasie dostawy;
4. Zdolność do prowadzenia badań i rozwoju oraz wsparcie techniczne;
5. Profesjonalna obsługa przedsprzedażowa i posprzedażna.

Czekamy tutaj na współpracę ze swoją cenioną firmą na rzecz lepszej przyszłości i bardziej ekologicznego jutra !!!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, jeśli masz czas!

Historia
WUXI CHENENG ENVIRONMENTAL ENGINEERING EQUIPMENT CO., LTD jest dostawcą urządzeń i rozwiązań dla wody pitnej, wody technologicznej oraz przemysłowych i komunalnych zastosowań ścieków w WUXI założonym w 2011 roku.

Usługa
WUXI CHENENG ENVIRONMENTAL ENGINEERING EQUIPMENT CO., LTD to nowoczesna firma o wysokiej technice specjalizująca się w produkcji,

Możemy dostarczać produkty najwyższej jakości i dobrą obsługę, w zależności od profesjonalnej technologii, doskonałego zarządzania, świadczenia wysokiej jakości usług dla klientów, co jest naszą zaletą i zasobem.

Mamy doskonałą butelkę szklaną, montaż linii produkcyjnych pomp, farb aerozolowych i technologii druku jedwabiu, więc możemy kontrolować i oferować najlepsze produkty dla klienta.

Opierają się na zaawansowanych wzornictwa i technologii wytwarzania, opracowane wtryskarki, automatycznej linii montażowej. Następnie możemy zmniejszyć koszty zakupu naszych klientów i zaoszczędzić czas.

Mamy profesjonalny zespół zarządzający, którzy są ekspertami w produktach, zapewniając niezawodne gwarantowane produkty oraz terminową i skuteczną obsługę posprzedażną.

Podejmujemy międzynarodową strategię biznesową "oparta na globalnym i globalnym rozwoju" i utrzymujemy w wartościach "uczciwość, uczciwość, miłość, współpraca".

Aby dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi na całym świecie jako nasza firma spójna misja i odpowiedzialność.

Teraz najlepiej jak na piękną przyszłość. Z nadzieją i marzeniem staraj się tworzyć, dzielić się, przekazywać ......

Nasz zespół

Nasz zespół ma ponad 12-letnie doświadczenie w produkcji, sprzedaży i zarządzaniu ściekami

Oczekiwanie, Ostrożnie, Dobra kontrola jakości, Dostawa na czas, Komunikacja z klientami, Najlepszy serwis.

Mówimy po francusku, angielsku i chińsku, bardzo łatwo nam komunikować się z zagranicznymi klientami.

Możemy projektować, rysować i fotografować samodzielnie. Możemy stworzyć nową formę przez naszych zaprzyjaźnionych.

Dobra kontrola jakości, Zrób nowy projekt, robisz wszystko, co najlepsze.